Newsletter MacGadki

Zapisz się na nasz newsletter. Nie przegapisz żadnego odcinka podcastu, a ponadto zawsze dorzucimy do newslettera trochę ciekawych treści związanych z tym o czym mówimy w podcaście

Co będę otrzymywał?

Informacje o nowych odcinkach

Wiemy, że nie wszyscy korzystają z mediów społecznościowych oraz nie wszyscy zaglądają na stronę MacGadki. A my chcemy Wam czasami coś miłego (i wartościowego) napisać wraz z publikacją każdego nowego odcinka.

Informacje dodatkowe

Wyślemy Wam także omówienie odcinków oraz wszystkie linki, o których mówimy podczas nagrania. A jak będziemy mieli jakichś partnerów, którzy mają dla Was jakieś niespodzianki, to też niezbędne informacje znajdziecie w newsletterze.

Merytoryczne artykuły

Jak coś fajnego, związanego oczywiście z tematyką podcastu wymyślimy, to Wam o tym napiszemy, np. omówimy finanse Apple albo zrobimy przegląd tzw. „minimalnych konfiguracji MacGadki”. Mogą pojawić się też linki do zewnętrznych fajnych źródeł.

Żadnego spamu

To chyba nie wymaga komentarza. Nie wyślemy niczego „na zlecenie”. Nie wyślemy także niczego nie związanego z tematyką podcastu, co powszechnie każdy rozumie jako spam. Tylko samo mięso!