Klub MacGadka+

Wsłuchując się zarówno w Wasze opinie – słuchaczy – jak i zastanawiając się co można zrobić, aby rozszerzyć zasięg niektórych naszych przedsięwzięć (jak np. nasze legendarne szkolenia, czy dostępność kubeczków), wpadliśmy na pomysł stworzenia klubu miłośników podcastu MacGadka – Klubu MacGadka+.

Klub MacGadka+ to pakiet usług dla osób, które w sposób szczególny są zainteresowane systematycznym poszerzaniem wiedzy z zakresu używania sprzętu Apple, chcą mieć regularny wpływ na to co dla Was nagrywamy, aż w końcu nie chcą przegapić żadnej generacji kubeczków MacGadki.

Co otrzymujesz przystępując do Klubu MacGadka+

Dostęp do bootlegów

czyli niecenzurowanych, kompletnych nagrań poszczególnych odcinków, wraz z tzw. rozgrzewką oraz after party – od teraz każda MacGadka będzie nagrywana live, również w formie wideo. Każdy uczestnik Klubu MacGadka+ będzie mógł uczestniczyć w takim Live, co daje możliwość komentowania na żywo oraz zadawania pytań. Będziemy nagrywać całość przygotowań do odcinka oraz to co dzieje się także po nagraniu, w czym również będziecie mogli uczestniczyć.

Kubeczek MacGadki

Za każdym razem gdy będziemy zmieniać design kubeczków (mniej więcej raz w roku) dostaniesz go od nas.

Bezpłatne lub tańsze szkolenia MacGadki

Możliwość bezpłatnego udziału raz w roku w szkoleniu on-line MacGadki z podstaw macOS, tak by zawsze być na bieżąco z aktualną wersją systemu operacyjnego oraz sprzętu.

Zniżka 50% na udział raz w roku w szkoleniu MacGadki z podstaw macOS realizowanym na żywo, tak by zawsze być na bieżąco z aktualną wersją systemu operacyjnego oraz sprzętu, ale równocześnie móc spotkać nas i innych uczestników osobiście.

Zniżka 50% na udział raz w roku w szkoleniu on-line MacGadki z automatyzacji macOS.

Zniżka 20% na udział raz w roku w szkoleniu MacGadki z automatyzacji macOS realizowanym na żywo.

Gwarancja stałej ceny

po której rozpocząłeś członkostwo w klubie MacGadka+, jeżeli tylko utrzymujesz je nieprzerwanie (jeżeli tylko inflacja w Polsce nie przekroczy 10% w skali roku, w takim przypadku zastrzegamy sobie prawo do małej korekty tego punktu).

Ile to kosztuje i jak się zapisać?

 

Roczna opłata członkowska w Klubie MacGadka+ wynosi 250 zł.

 
Aby dołączyć do Klubu MacGadka+ wypełnij ten formularz , zaakceptuj szczegółowy regulamin i dokonaj opłaty. Najpóźniej w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty, otrzymasz od nas dostęp do bootlegów (począwszy od 203 odcinka) oraz informacje jak skorzystać z pozostałych benefitów.
 

Oferta obowiązuje do 30 kwietnia 2021 r.

 
Uważamy, że aktualna cena jest bardzo atrakcyjna, dlatego też jest ona ograniczona czasowo. Jeżeli chcesz zapewnić sobie tę cenę już na zawsze, nie zwlekaj i zapisz się do Klubu MacGadka+ do końca kwietnia.

Dziękujemy za wparcie i pozdrawiamy! 😉

FAQ

Jak w praktyce będzie realizowany dostęp do bootlegów?

Na około 2 dni przed każdym nagraniem będziecie otrzymywać linka do nagrania Live wraz z informacją, kiedy dokładnie zaczynamy nagrywanie. Ten link będzie też później linkiem do archiwum. Podczas nagrania będziecie mogli zadawać pytania, a podczas części nieoficjalnej będzie czas na dyskusję.

Czy jak zapiszę się teraz, a w połowie roku zmieni się design kubeczków, to czy otrzymam wówczas kolejny kubeczek?

Nie. Obowiązuje zasada: jeden rok członkostwa w Klubie MacGadka+ = jeden kubeczek MacGadki. Następny kubeczek otrzymasz przy płatności za kolejny rok.

Jak często będą organizowane szkolenia dla klubowiczów?

To zależy od tego ile osób zapisze się do Klubu MacGadka+. Jak będziemy to wiedzieli, ustalimy harmonogram szkoleń (w większości przypadków będą to weekendy), powiadomimy Was i każdy będzie mógł wybrać dogodny termin.

Czy po 30 kwietnia będę mógł się przyłączyć do Klubu MacGadka+?

Tak, oczywiście, tylko po zdecydowanie wyższej cenie.

Wiem już wszystko! Chcę zostać klubowiczem MacGadki. Co teraz?

Słuchaj teraz