Klub MacGadka+

Wsłuchując się zarówno w Wasze opinie – słuchaczy – jak i zastanawiając się co można zrobić, aby rozszerzyć zasięg niektórych naszych przedsięwzięć (jak np. nasze legendarne szkolenia, czy dostępność kubeczków), wpadliśmy na pomysł stworzenia klubu miłośników podcastu MacGadka – Klubu MacGadka+.

Klub MacGadka+ to pakiet usług dla osób, które w sposób szczególny są zainteresowane systematycznym poszerzaniem wiedzy z zakresu używania sprzętu Apple, chcą mieć regularny wpływ na to co dla Was nagrywamy, aż w końcu nie chcą przegapić żadnej generacji kubeczków MacGadki.

Co otrzymujesz przystępując do Klubu MacGadka+

Dostęp do bootlegów i udział w czacie na żywo

czyli niecenzurowanych, kompletnych nagrań poszczególnych odcinków, wraz z tzw. pre-market oraz after-hours – każda MacGadka jest nagrywana live, również w formie wideo. Każdy uczestnik Klubu MacGadka+ może uczestniczyć w takim Live, co daje możliwość komentowania na żywo oraz zadawania pytań. Nagrywamy całość przygotowań do odcinka oraz to co dzieje się także po nagraniu, w czym również możecie uczestniczyć.

Możliwość uczestniczenia w nagraniu w części after-hours

Po zakończeniu nagrywania oficjalnej części każdego odcinka, w trakcie after-hours, klubowicze oglądający nagranie Live otrzymują możliwość dołączenia do nagrania! Chcesz skomentować to o czym mówiliśmy? Zapytać o coś na żywo? Zapraszamy!

Kubeczek MacGadki

Za każdym razem gdy będziemy zmieniać design kubeczków (mniej więcej raz w roku) dostaniesz go od nas.

Bezpłatne lub tańsze szkolenia MacGadki

Możliwość bezpłatnego udziału raz w roku w szkoleniu on-line MacGadki z podstaw macOS, tak by zawsze być na bieżąco z aktualną wersją systemu operacyjnego oraz sprzętu.

Zniżka 50% na udział raz w roku w szkoleniu MacGadki z podstaw macOS realizowanym na żywo, tak by zawsze być na bieżąco z aktualną wersją systemu operacyjnego oraz sprzętu, ale równocześnie móc spotkać nas i innych uczestników osobiście.

Zniżka 50% na udział raz w roku w szkoleniu on-line MacGadki z automatyzacji macOS.

Zniżka 20% na udział raz w roku w szkoleniu MacGadki z automatyzacji macOS realizowanym na żywo.

Gwarancja stałej ceny

po której rozpocząłeś członkostwo w klubie MacGadka+, jeżeli tylko utrzymujesz je nieprzerwanie (jeżeli tylko inflacja w Polsce nie przekroczy 10% w skali roku, w takim przypadku zastrzegamy sobie prawo do małej korekty tego punktu).

Ile to kosztuje i jak się zapisać?

Roczna opłata członkowska w Klubie MacGadka+ wynosi 350 zł.

Aby dołączyć do Klubu MacGadka+ wypełnij ten formularz, zaakceptuj szczegółowy regulamin i dokonaj opłaty. Najpóźniej w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty, otrzymasz od nas dostęp do bootlegów (począwszy od 203 odcinka) oraz informacje jak skorzystać z pozostałych benefitów.

FAQ

Jak w praktyce będzie realizowany dostęp do bootlegów?

Na około 2 dni przed każdym nagraniem będziecie otrzymywać linka do nagrania Live wraz z informacją, kiedy dokładnie zaczynamy nagrywanie. Ten link będzie też później linkiem do archiwum. Podczas nagrania będziecie mogli zadawać pytania, a podczas części nieoficjalnej będzie czas na dyskusję.

Czy jak zapiszę się teraz, a w połowie roku zmieni się design kubeczków, to czy otrzymam wówczas kolejny kubeczek?

Nie. Obowiązuje zasada: jeden rok członkostwa w Klubie MacGadka+ = jeden kubeczek MacGadki. Następny kubeczek otrzymasz przy płatności za kolejny rok.

Jak często będą organizowane szkolenia dla klubowiczów?

To zależy od tego ile osób zapisze się do Klubu MacGadka+. Jak będziemy to wiedzieli, ustalimy harmonogram szkoleń (w większości przypadków będą to weekendy), powiadomimy Was i każdy będzie mógł wybrać dogodny termin.

Czy po 30 kwietnia 2023 r. dalej będę mógł się zapisać?

Oczywiście. Jedyne co się zmieni to cena uczestnictwa w Klubie MacGadka+. Od 1 maja cena będzie wynosiła 400 zł.

Wiem już wszystko! Chcę zostać klubowiczem MacGadki. Co teraz?